Polyurea Kaplama Fiyatları

Sprey polyurea kaplama fiyatları nın düşük ya da yüksek olduğu birçok kritere bakılıp anlaşılabilir. İstanbul Polyurea olarak sprey kaplama su yalıtımı uygulama için kullandığımız polyurea fiyat teklifini hazırlarken düşük maaliyet ve ömür boyu garanti vermekteyiz. Saf sprey polyurea uygulaması taleplerinizde fiyat teklifi hazırlanırken uygulama zeminine, kaç mm kalınlığında püskürtme istediğinize ve son olarak da alanın toplam metrajına bakarak uygun bir teklif hazırlamaktayız. Polyurea zemin kaplama ya da su yalıtımı için genellikle 2 – 3 mm sprey (püskürtme) polyurea uygulaması talep edilmektedir. Sizin talebinize göre uygulama zeminine polyurea dan önce başka bir işlem gerekliyse polyurea fiyat teklifi talebinizde bu detayları da mutlaka belirtiniz.

Polyurea nedir: Polyurea izosiyanat ve sentetik poliol sistemlerin karışımdan tüketilen iki bileşenli bir elastomer yüzey kaplama sistemidir. Sprey ile uygulanabilen hızlı koruyan bir yalıtım ve kaplama sistemidir. Ayrıca yüksek performans ve sınırsız uygulama kalınlığı gibi özelliklerinden dolayı çeşitli alanlarda ve yüzeylerde uygulanması mümkündür. Polyurea yı diğer yalıtım ve zemin kaplama sistemlerinden ayıran en önemli fark fiyatları / performansları açısından değerlendirilmesidir. Tek uygulama ile uzun yıllarca garantili çözümler üretmekteyiz.

Avantajları: Püskürtülerek ve basınç altında uygulama yapıldığından mm’lik boşluklara kadar başarı ile su yalıtımı ve mükemmel kaplama sağlanır. Sprey polyurea uygulama sonrası yüzeyden ayrılmaz. Aşınmaya karşı dayanıklıdır. Beton, metal ve ahşap zemin için uygulanabilir. İz bırakmaz ve çatlama oluşmaz. Talep edilen renklerde uygulama yapılabilir.

Uygulama alanları: Villa ve Binalarda teras, çatı, endüstriyel alanların zemin kaplamalarında, fabrikalarda, otopark zemin ve rampalarında, akvaryum kaplamalarında, havuzlarda, İçme suyu tesislerinde, atık su arıtma tesislerinde, gıda şişeleme ve üretim tesislerinde, soğuk hava depolarında, sauna hamam ve banyolarda, Prefabrike binalarda, depolarda, endüstriyel tesislerde, kimyasal depolarda, silolarda, tanklarda, lunapark ve dekoratif tasarım çalışmalarında, uçak hangarlarında, tır, kamyon ve oto kasalarında araç kaplama, gemi ve teknelerde, eski yapıların rehabilitasyonlarında, suni gölet ve geotekstil üzerinde, köprüler ve viyadüklerde, katı atık depolama tesislerinde, alış veriş merkezleri, hastane zemin kaplama, cafelerde ve tüm zeminlerde polyurea kaplama ve su yalıtımı sistemi uygun fiyatları ve diğer avantajlarıyla kullanılabilmektedir.

Daha geniş bilgi almak ve ücretsiz keşif için şirketimizin İstanbul genel merkez 0541 712 02 04 numaralı telefonundan bizleri arayabilirsiniz.